Urządzamy małe mieszkanie na poddaszu

Mały metraż mieszkania nie oznacza, że nie może ono być urządzone ciekawie. Mała przestrzeń nie stanowi przeszkód, by zaaranżować ją z dobrym pomysłem. Tutaj naprawdę warto zerknąć i zobaczyć, jak urządzić mieszkanie na poddaszu. Na pewno będą liczyły się jasne kolory optycznie powiększające niewielką przestrzeń, ale to nie wszystko.

Zaczynamy inaczej, bo od jadalni

Zacznijmy od tego, jak urządzić małą jadalnię, bo nawet na poddaszu możemy ją mieć. Małe poddasze najlepiej wygląda jako otwarta przestrzeń. A nasza jadalnia może wówczas znajdować się pomiędzy salonem a kuchnią. Wiadomo, że nie mamy wielkiego pola do popisu, więc równie dobrze może być tylko stołem z krzesłami na przeznaczonej powierzchni.

A może hokery?

Zamiast tradycyjnego stołu z krzesłami w jadalni możemy zaaranżować na małej przestrzeni barek. Hokery przy nim świetnie wpasują się w niewielki metraż o dodadzą charakteru wnętrzu.

I jakie dodatki?

W każdym mieszkaniu powinny być dodatki. Bo dodatki to świetny sposób na podkreślenie aranżacji wnętrza. Mały metraż nie stanowi żadnej przeszkody, by dopełnić aranżację nietuzinkowymi dodatkami. Oczywiście nie możemy przesadzić z bibelotami, ale kilka dobrej klasy dodatków w salonie będzie stanowiło przysłowiową „kropkę nad i”. Nie zapominajmy o tym, że to zawsze nasze mieszkanie i urządzamy je przede wszystkim tak, by nam się podobało.

roberto

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top