Kreber – sprawdzona marka w Polsce

Polski rynek zalewany jest produktami zagranicznych firm, dotyczy to każdego sektora handlu – spożywczego, kosmetycznego, odzieżowego czy przemysłowego. Wydaje nam się, że to co z zachodu jest lepsze. Dlaczego? Bo reklamują to w telewizji. Bo wszyscy znają daną firmę. Bo można je kupić w promocji.

Pytanie tylko czy faktycznie są lepsze?

Owszem, są firmy o światowej renomie, które nie pozwalają sobie na słabą jakość. Ale są także firmy, których produkty wcale jakością nie zachwycają. To co na pewno wyróżnia produkty zagraniczne, to cena. Artykuły te zwykle są drogie, między innymi dlatego, że producent wydaje duże ilości pieniędzy na reklamę.

W tym artykule przedstawię asortyment jednej z polskich firm. Nie będzie to wcale firma z branży kosmetycznej, spożywczej czy odzieżowej. Firma Kreber zajmuje się produkcją maszyn budowlanych. Firma działa na rynku od wielu lat i może się pochwalić, że jej produkty są znane nie tylko w Polsce ale i zagranicą. Produkty firmy wyróżniają się wysoką jakością oraz wydajnością. W ofercie firmy znajdują się m.in. zacieraczki do betonu.

Ze względu na przeznaczenie można podzielić na:

– zacieraczki stosowane w budownictwie przemysłowym,
– zacieraczki stosowane w budownictwie przemysłowym i mieszkaniowym,
– zacieraczki stosowane w budownictwie mieszkaniowym.

Kolejne produkty firmy Kreber są z segmentu techniki posadzkarskiej. Tutaj znajdziemy frezarki do betonu, listwy wibracyjne oraz wielopunktowe pneumatyczne listwy wibracyjne, systemy dylatacji, szlifierki wielozadaniowe czy wibratory wgłębne.

Z kolei w segmencie techniki diamentowej znajdziemy przecinarki jezdne, piły stołowe, tarcze diamentowe oraz wiertnice. Oferta jest szeroka a produkty cieszą się renomą. Pamiętajmy więc, zanim coś kupimy, że polskie produkty są na prawdę bardzo dobre i w wielu przypadkach dużo tańsze o zagranicznych zamienników.

roberto

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top